Služby

CO MŮŽEME NABÍDNOUT

Materiál - Na počátku všech výrobních procesů je zajištění výchozího materiálu. Disponujeme skladem hutního materiálu o kapacitě 60 tun plechu a zakladačem na dalších 500 tun tyčového materiálu.

Obrábění - Abychom se stali konkurence schopnými bylo nezbytné obnovit náš strojní park. V současné době disponujeme třemi obráběcími centry s vodorovnou osou vřetena, šesti obráběcími centry se svislou osou vřetena a dvanácti NC soustruhy. To vše samozřejmě doplněno konvenční technikou jako jsou vrtačky, frézky, soustruhy a.t.d.

Zpracování plechů Dva CNC stroje, které se vzájemně doplňují svými možnostmi dokáží pokrýt veškeré potřeby našich zákazníků. Děrovací CNC centrum s pravoúhlými nůžkami je ideální stroj na výrobu panelů, dveří, skříní, zatím co laserový řezací stroj využíváme pro výrobu dílů složitějších tvarů. Na třech CNC ohraňovacích lisech poté ohýbáme a formujeme výrobky do finální podoby.

Lisování – Vícesériovou výrobu a některé speciální požadavky realizujeme na klasických výstředníkových lisech. Bez problémů také zvládneme návrh a výrobu nářadí.

Svařování – Svařovací robot a několik svařovacích pracovišť zajišťuje kompletaci svařenců.

Povrchové úpravy
lakování - od poloviny roku 2004 vlastníme práškovou lakovnu Ideal Line. Součástí procesu lakování je i antikorozní předúprava, oplach zinečnatým fosfátem.
pokovení – spolupracujeme s několika dodavateli. V kooperaci jsme schopni zajistit veškeré galvanické povrchové úpravy, žárové zinkování, nebo šopování.